Вага на прокат

Вага стане в нагоді вам в перші місяці життя вашого маляти для того, щоб знати яку вагу він набирає.
Найкраще придбати сучасну електронну вагу для новонароджених напрокат, тому що саме вони дозволяють максимально точно вимірювати вагу дитини в перші його місяці. Їх складне програмне забезпечення дозволяє усереднювати нестабільний результат, щоб швидко і точно визначити вагу дитини, навіть коли він рухається.
Для того щоб правильно зважити малюка, та був більш чіткий очікуваний результат ми повинні навчитися правильно зважувати і правильно спостерігати за зміною ваги дитинки. Спочатку ставимо вагу на рівну, тверду поверхню. Тепер кладемо на вагу пеленочку чи рушничок, і лише після цього включаємо вагу ( в такому випадку вага підстилочки не буде враховуватися при зважуванні). Зверніть увагу на те, що пеленка не повинна звисати з ложементу на стіл, а також на те, щоб предмети, які знаходяться поряд не торкалися столу( поверхні).
Якщо Ви зважуєте дитинку до і після годування, старайтеся класти її голівкою в одну сторону, і розташовувати на вазі так, щоб центр тяжіння був посередині платформи. Якщо дитинка вже досить велика, варто підібрати ніжки до животика, зігнувши їх в колінах.
Дуже важливо записувати показник добової ваги дитинки. Кожного дня, переважно під час ранкових чи вечірніх процедур зважте немовля (бажано без одягу) і запишіть цифру. Подивившись на 7 показників за тиждень, Ви одразу зрозумієте, як маля набирає вагу.
Якщо Ви хочете дізнатися, скільки Ваша дитина з’їдає молока за одне годування, зважуйте його так: перед годуванням одягніть на нього підгузник (ні в якому разі не промокаючу пелюшку!). Погодуйте. Коли дитина поїсть, в цьому ж підгузку зважте дитину ще раз. Збільшення у вазі і буде обсягом спожитого молока. Не промокаючий підгузник необхідний для того, щоб випорожнення дитини під час або після годування не вплинули на результати зважування.
У нормі дитина повинна набирати по 800 грамів ваги в перші 6 місяців, і по 400 грамів ваги в наступні 6 місяців життя, тобто до року. Після року середній набір ваги – 2-4 кг на рік.