Всім відомо, що здоров’я і розвиток маляти прямо залежить від рухової активності і позитивних емоцій.
Для дитини, яка ще не вміє самостійно пересуватися, єдиний спосіб пізнання навколишнього світу – сидячи на руках у мами. Він може вертіти головою і чіпати ручками все, до чого може дотягнутися. У цьому віці діти дуже люблять відштовхуватися від колін дорослого, зображуючи стрибки.
Ми полегшимо Вам вибір розвиваючих іграшок для ваших дітей від 5 місяців до 2 років. Це є альтернатива ходулям, манежам а також великим вибором забавок у вигляді брязкальці, тваринок, усе це супроводжується музикою, алфавітом на панелі столика.

Навіщо потрібні дитячі стрибуни?
Пригунки створені для того, щоб полегшити молодій матусі яка розривається між дитинкою та домашніми справами. Це призводить до стресів, втоми, погіршення настрою, і як результат, зменшення кількості грудного молока. Пригунки дозволяють на час звільнити Ваші руки, щоб Ви могли зайнятися якимись справами, спостерігаючи і розмовляючи з малюком.
• Пригунки приносять задоволення і радість малюкові.
• У пригунках дитина може виконувати різноманітні рухи, так необхідні для його розвитку: стояти, озиратися, навколо, повертатися, стрибати. Крім того, це сприяє зміцненню м’язів.
• Поліпшується координація рухів за рахунок того, що в ранньому віці у дитини розширюється можливість керувати своїм тілом.
• Відбувається зміцнення вестибулярного апарату.
• Перебуваючи в стрибунці, малюк отримує більше інформації про навколишній світ, ніж лежачи в ліжечку. А значить, стимулюється розвиток інтелекту.
• До того ж, в стибунцях малюк вчитися визначати своє положення по відношенню до підлоги, інших предметів, усвідомлює прямий зв’язок між рухами і їх наслідками, може відчути на собі, що таке швидкість і прискорення, поступальний і обертальний рух.
• Рухова активність і приємні емоції позитивно діють на всі системи організму.
• Пригунки можуть допомогти при наявності у дитини будь-яких відхилень у стані здоров’я, за умови виконання інших рекомендацій лікаря по режиму харчування, гімнастики, масажу і т.д.
• Але в цьому випадку питання про застосування стрибунів має вирішуватися з педіатром.

Увага!!!

Не залишайте дитину в стрибунцях без нагляду! Це може й нашкодити Вашій дитині. Слідкуйте за тим, щоб він сидів правильно, вчасно виправляйте його та регулюйте положення валиків.
Починати можна з трьох хвилин, поступово збільшуючи час. Здорова дитина може перебувати в стрибунцях до 30 хвилин
Але головним критерієм тривалості використання стрибунів є настрій малюка. Якщо він вередує, краще відкласти.
Якщо він мляво повис в стрибунці, схиливши голову на груди, значить, він втомився, дістаньте його з стрибунів і запропонуйте іншу гру.
Коли закінчувати використовувати стрибуни визначить сам малюк. Зазвичай, чим старший він, тим більше інтересу виявляє до інших занять, і стрибуни йому вже не потрібні,
Коли малюк навчиться повзати (близько 6 місяців), слід обмежувати використання стрибунів і віддавати перевагу повзання! Так як воно адже він сам може пересуватися!
У цьому віці стрибуни з розвиваючих перетворюються в розважаючі. Вони просто допомагають вам зайняти дитини, поки ви займаєтеся домашніми справами.

• Пригунки можуть допомогти при наявності у дитини будь-яких відхилень у стані здоров’я, за умови виконання інших рекомендацій лікаря по режиму харчування, гімнастики, масажу і т.д.