ВНИМАНИЕ АКЦИЯ! ПОЛУЧИТЕ СКИДКУ 5% за Ваши отзывы.

АКЦІЯ! ОТРИМАЙТЕ ЗНИЖКУ 5% ЗА ВАШІ ВІДГУКИ  

Раді Вас повідомити що в нас стартує Акція «Знижки за відгуки»! Ви можете отримати від 3% до 5% за відгук про орендований у нас товар.

Напиши відгук – отримай знижку!

Приймайте участь в Акції «Знижки за відгуки»!

Стати учасником проведеної нами акції легко. Залишивши відгук про товари, які ви орендували у нас, Ви отримуєте від 3 до 5% знижки на наступне замовлення в магазині VIPDitu.com. Розмір знижки безпосередньо залежить від обсягу відгуку. Інформативні та корисні для будь-якого користувача відгуки ми цінуємо найбільше. Основна умова для відгуків – їх об’єктивність, тому сміливо розповідайте про свої враження та наскільки ці речі стали корисними для вас і малюка, про товари, їх особливості, специфіки використання. Ми вітаємо змістовні відгуки, поділіться, наскільки товари виправдали Ваші очікування.

За короткі і односкладові відгуки знижка не нараховується, тільки за серйозні, продумані судження. Короткі відгуки за типом: «все добре», «хороша іграшка, мені сподобалася» або «очікували іншого, даремно витратили гроші …» нічим не допоможуть ні Вам, ні іншим нашим клієнтам при виборі товару для малюків. Тому діліться своїми враженнями та практичним досвідом, а ми зі свого боку з задоволенням будемо дарувати за них бонуси.

Умови акції:

1. В акції беруть участь люди, які орендували товар у VIPDitu і залишили об’єктивний відгук на сторінці Vipditu.com під товаром який орендували або відправивши на електронну адресу vipditu@vipditu.com або надіславши на                       Viber +380974002191.

2. Знижка поширюється на наступну оренду товару і є одноразовою.

3. Акція є безстроковою.

Увага!!! Нас цікавить саме об’єктивний відгук, який може містити як позитивні моменти, так і нарікання. Це допоможе нам ще краще обслуговувати наших клієнтів. Ваш відгук буде корисний іншим потенційним клієнтам нашого прокату.

Розмір знижки:

3% знижки на наступну покупку отримають клієнти, що надіслали змістовний, але короткий відгук.

4% знижки отримають покупці, що надіслали нам повний відгук.

5% знижки отримають усі хто надішле нам змістовний відгук з фото орендовано товару з вашим малюком.

Увага!

  •  Відгук повинен бути про товар, який Ви у нас орендували.
  •  Відгук повинен включати опис вашого досвіду орендування даної іграшки і містити корисну інформацію для інших потенційних орендарів.
  •  Вітаються відгуки, що містять конструктивну критику і об’єктивний погляд.
  •  Відгуки провокаційного характеру, що містять образливу або ненормативну лексику, на сайті не розміщуються.
  •  Знижка надається тільки за опублікований відгук.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.