Привіт друзі!

Якщо Ви тут, то у Вашому житті вже з’явився, або ось-ось з’явиться малюк.  Ця неймовірно захоплива подія не лише приносить чимало радості i щастя, але й потребує немало сил та витрат. Тому  ми тут, щоб допомогти Вам!

Ми – як i Ви – батьки. Адже кому, як не батькам легше зрозуміти всі турботи i питання, які виникають в ході батьківства. Ми знаємо, що важливі питання i проблеми з вибором необхідних для малечі речей виникають ще до народження. В наш час є дуже велика кількість інформації i це не лише допомагає дізнатись щось потрібне, але й часто більше заплутує. Часом просто необхідно випробувати щось на собі, адже всі ми різні, i наші дітки також. Батьки ніколи не знають точно, чи дитині сподобається саме ця іграшка, чи не злякає її, яка модель тростинки буде зручнішою, який молоковідсмоктувач краще підійде i т.д. I не хочеться викидати гроші на вітер. Тому допомогти з остаточним вибором чогось важливого чи дорогого може наш прокат “ВіпДіти”. Адже в нас можна взяти на прокат будь-яку річ навіть на тиждень. А за такий термін Ви точно зрозумієте, чи даний товар Вам підходить, або чи дитинці подобається. Також ми з радістю попередньо проконсультуємо Вас щодо кожного обраного Вами товару.

Крім того, до прокату звертатися можуть не лише батьки. Часом трапляється, що Ви чекаєте гостей з дитинкою, або кількома дітками. Не все необхідне можна привезти в гості. Або ж Вам потрібно влаштувати свято для дитини, чи будь-який дорослий захід, де будуть присутні діти. Добре відомо, що малюків потрібно чимось займати, інакше вони займуть себе самі. I, чомусь, часто дорослим не довподоби те, чим вони займаються в такому випадку 😉 Тому в такі моменти прокат теж приходить на допомогу.

Основне питання, яке найбільше всіх цікавить – це дезинфекція товару на прокат. Щоразу після використання наші товари проходять два етапи очищення. Перший – експрес обробка спеціальним засобом TM A.Sept, який вбиває віруси i бактерії. Другий – опромінення під бактерицидною лампою. (Детальніше – “Все про дезинфекцію прокатного товару”)

Ми постійно розширюємо асортимент, прислухаємося до Ваших бажань i потреб малюка, адже ми тут для Вас!