Дитячі гойдалки: на що звернути увагу?

З моменту народження і до певного віку відмінним помічником батьків, а також улюбленим місцем малюка, часто стають дитячі гойдалки. На м’якому і затишному сидінні гойдалок малюк відчуватиме себе спокійно та дуже комфортно, як у мами на руках. Давайте ж трішки поговоримо про гойдалки.

Більшість дитячих гойдалок мають два режими гойдання: вперед і назад, а також з ліва направо. Швидкість гойдання також має кілька режимів, а спинку можливо регулювати в різних положеннях, залежно від віку малюка. Гарантія безпеки дитини – ремінь. Деякі моделі також мають на панелі сидіння іграшки, щоб розвивати психомоторні здібності малюка. У більшості моделей над голівкою у дитини встановлена спеціальна карусель, що може обертатись з яскравими іграшками.

Дитячі гойдалки можна розділити на мобільні і стаціонарні (заколисуючі центри). У кожній моделі гойдалок є свої плюси і свої мінуси, тому при виборі потрібно чітко знати для чого ви маєте намір їх використовувати. Стаціонарні гойдалки відрізняються в першу чергу розміром. Вони займають простір приблизно 1м і переміщати їх по квартирі досить проблематично. До плюсів можна віднести їх високу функціональність. Люлька з малюком розташовується високо над підлогою, міцна і надійна система ременів безпеки, розгойдування в 3 напрямках, можливість змінювати висоту нахилу люльки в залежності від віку дитини, карусель над головою дитинки з цікавими іграшками, світловий проектор або відбиваюча поверхня (залежить від моделі) і, звичайно ж, більший набір унікальних дитячих колискових і веселих мелодій. Одним з найважливіших переваг стаціонарних колиска гойдалок або заколисуючих центрів є наявність блоку живлення від мережі, що дозволяє значно заощадити.

 

Мобільні гойдалки не займають багато простору в кімнаті. Головне у них – можливість легко переміщати качельки з однієї кімнати в іншу, що дозволить дорослим займатися домашніми справами, а маляті не залишатися одному без нагляду. У мобільних дитячих гойдалках, як правило, є додаткова функція “віброзаколисування”, класичне хитання лише в напрямку вперед-назад. У різних моделях так само є і світлові і музичні ефекти. На що звертати увагу при виборі:

  1. Безпека. Виріб має бути зроблена з екологічно чистого матеріалу. На ньому не повинно бути вступають кутів, дрібних деталей;
  2. Анатомічна форма (особливо важлива на гойдалці для новонароджених);
  3. Ремені безпеки – вони захистять малюка від випадання;

Забарвлення і додаткові функції;

Дитячі гойдалки заощадять батькам час і розважать малюка. А дитячі гойдалки напрокат заощадять гроші і дадуть можливість вибору, який можна перевірити на практиці.