Економія батькам, радість малюкам.

Діти швидко ростуть, змінюються їхні смаки та інтереси, а іграшки скупчуються величезною купою і припадають пилом по кутах квартири. У цій статті ви дізнаєтеся, як можна заощадити на дитячих товарах, підтримуючи в дитині інтерес і не захаращуючи квартиру.

В радянські часи, коли в країні було складно купити навіть предмети першої необхідності, існували так звані пункти прокату побутових товарів та особистих речей. Всі про них знали і успішно ними користувалися, але після розпаду СРСР, коли полиці магазинів заповнилися іграшками і товарами, потреба в них відпала.

У наші дні у зв’язку з різким подорожчанням товарів знову стає актуальною послуга прокату іграшок – вона поєднує в собі економію коштів, розвиток і розвага дитини у відповідності з її віком і потребами.

Молоді батьки прагнуть купити найкраще для свого малюка: люльку, розвиваючі килимки, ігрові центри, стрибунці, ходунки, візочки і гойдалки, ваги, якщо ви любите подорожувати то вам не обійтись без візочка-тростинки, який легкий і компактний, що його дуже зручно брати з собою, авто крісло це взагалі надважливий елемент подорожі, адже безпека дитини понад усе. То ж бачите скільки всього потрібно малюкові!  Також матусі зараз використовують різні прилади які полегшують їм життя, для прикладу молоко відсмоктувач. Це такий пристрій, який допомагає жінці зібрати надлишкове молоко, але не всім молодим матусям він може знадобитись, тож не потрібно на останньому місяці вагітності бігти і купувати все підряд, якщо виникне  потреба у деяких речах їх можна просто взяти на прокат.

Також зараз стало популярним організовувати дитячі свята, в першу чергу дні народження. Для цих свят придумають тематику, залучають організаторів та декораторів, аніматорів. Але часто дітям потрібно просто смачний тортик та багато розваг. Не обов’язково вести всіх гостей у ігрові кімнати або дитячі розважальні центри, можна організувати їх прямо вдома. Адже зараз можна і товари для днів народжень також взяти на прокат. Це і батути, і басейни з кульками, і настільні ігри, і гірки від різноманіття пропозицій голова йде обертом.

Ось бачите скільки всього потрібно для ваших діток, і це ще не весь перелік, що вам  може знадобитись. А тепер просто підрахуйте, скільки ви можете витратити на всі ці потрібні речі, купивши їх. Виходять чималі суми. Але ваги, для прикладу, потрібні всього лише пару місяців, гірка з сухим басейном буде займати багато місця в квартирі, а різноманітні розвиваючі іграшки можуть просто не сподобатись дитині.

Порада проста: готуючись придбати чергову дорогу іграшку, візьміть її спочатку напрокат: ви побачите, чи подобається вона малюкові або він її боїться, чи відчуває він до неї інтерес через тиждень-два, або ж награвся з нею за пару днів. Якщо інтерес не охолоне і малюк захоче продовжувати спілкування з цікавою іграшкою ви запросто можете придбати таку ж у магазині. Не думайте про переплату – ви набагато більше переплатите, якщо купите іграшку за кілька сотень чи навіть тисяч, а вона дитині не сподобається, ніж витратите  за тиждень і переконайтесь у корисності та потрібності того чи іншого товару для вашого чада.

Також прокат дитячих товарів – це зручно і вигідно, якщо до вас навідалися родичі з дітьми з інших міст. Потреба в ліжечка, манежі, коляски, самокаті,відео няні може виникнути буквально на тиждень, не варто через це купувати весь дитячий арсенал!

А як же чистота та дезінфекція товарів,скажете ви?!. Але за це взагалі немає чого хвилюватись, адже всі товари ретельно дезінфікуються двома ступенями очистки і є абсолютно безпечними у використанні.  Ми також зацікавлені, щоб ваше маля було у безпеці і ви отримали користь та задоволення від користування нашими товарами.

Отже, прокат дитячих товарів та іграшок – це порятунок від батьків заваленій іграшками квартири і велика економія грошових коштів, що у зв’язку з економічною  ситуацією в країні зараз особливо актуальна.