Навіщо потрібен інгалятор для дітей.

Пам’ятаєте, яким був перший інгалятор для дітей? Коли в дитинстві боліло горло, текло з носа, і мучив кашель, мама відварювала картоплю, ставила каструльку перед дитиною, і рушником накривала його з головою над гарячою картоплею, щоб він подихав пором. Процедура, до речі сказати, досить ефективна, і, незважаючи на бурхливі протести пацієнта, кашель на якийсь час стихав. Така процедура називається інгаляцією, відповідно, каструля з рушником і є інгалятор, простий, надійний, і ніяка технічна документація до нього не потрібна.

Однак у найпростішого інгалятора – каструлі з рушником – є одне велике «але». При всіх його перевагах це незручно, і завжди є ризик обпектися парою. У зв’язку з цим провести інгаляцію можна тільки в порівняно дорослої дитини, років шести, не раніше. Але світ не стоїть на місці, прогрес пішов далеко вперед і в якості вирішення проблеми були придумані сучасні інгалятори для дітей, які можна придбати  або ж взяти на прокат.

Інгалятор являє собою камеру, в якій здійснюється перетворення рідкого лікарського складу в аерозоль з подальшим його розпиленням і подачею в дихальну систему пацієнта. Дія інгаляційної терапії є часто вирішальним фактором у лікуванні, сприяючи зволоженню органів дихання для полегшення відходження мокротиння і швидкому одужанню пацієнта. Інгалятор незамінний при частих хворобах дихальних шляхів у дітей, при гострих або хронічних респіраторних інфекціях, а також при лікуванні бронхітів, попередження нападів бронхіальної астми та ін. Користь такого апарату очевидна, особливо зараз у холодну пору року. Дітки дуже схильні до хвороб дихальних шляхів. Вибір інгаляторів зараз дуже велика, як то кажуть на будь який смак та гаманець. Але це не означає, що потрібно все лишити і одразу бігти купувати собі інгалятор, можна спробувати його просто орендувати.

Також інгалятор використовують не тільки для лікування а й для профілактики. Тому бажаємо Вам лікуватись правильно, а ще краще бути здоровими!!!