Навіщо потрібно автокрісло?

Кожні батьки від самого народження своє дитини хвилюється про її здоров’я та безпеку, стараються вберегти своє немовля від всіх негараздів. Але є такі батьки, що навіть не задумаються що дитині може загрожувати небезпека в автомобілі. Адже не рідкісні випадки ДТП, у яких постраждали ті діти батьки, яких не подбали про безпеку. Це все дуже сумно, тому завчасно потрібно подбати про свою дитину і використовувати автокрісло. У багатьох країнах Європи з пологового будинку не дозволяють вийти, якщо у вас немає авто крісла для малюка.

Дитячі автокрісла випускаються в різних групах по віковій і ваговій категорії дитини. Що робить автокрісло дуже зручним для малюка будь-якого віку. Батьки повинні знати, яке саме автокрісло купувати саме для своєї дитини, тому ми трішки розповімо вам про них.

До групи 0+ (від 0 до 1 року) відносяться універсальні авто крісла. Встановлюються вони обличчям проти ходу руху і можуть бути прикріплені  на задньому сидінні. Такі крісла можна використовувати як переноску, гойдалку і стільчик. А деякі їх них можна встановлювати в прогулянкову коляску як люльку, що є дуже зручним.

Автокрісла групи 0+1 (від 0 до 1,5 року від 1 до 4) призначені для дітей, які вже вміють сидіти, і мають кілька положень нахилу. Що дуже зручно для сну і неспання. Встановлюються вони на задньому сидіння по ходу рух або проти напрямку руху, це залежно від моделі.

Група один і два для більш старших діток (від 3 до 7) кріпиться також на задньому сидінні. А остання третя група (від 6 до 10 років) для старших діток являє собою сидіння підкладки (або бустер). Сама дитина користується вже ременями безпеки самого автомобіля.

Всі авто крісла, що ми даємо у прокат мають сертифікацію згідно Стандарту ECE R 44/04

Не забувайте, що авто крісло повинно бути підібрано за віком і вагою малюка. Тільки тоді ви можете бути впевнені, що дитина буде в цілковитій безпеці. А ви будите, спокійні за нього, коли візьмете з собою в дорогу і більше не будите думати, навіщо авто крісло дитині. Цінова політика на такі авто крісла дуже різна, але переважно всі вони коштують не маленьких грошей. Тому якщо ви не бажаєте витрачати велику суму, можна просто взяти на прокат таке крісло і більше не хвилюватись про безпеку дитина та, що робити з кріслом коли дитина виросте.