Пройшов цілий місяць після повернення з пологового будинку. Ви вже добре розумієте малюка, знаєте його режим. Але все-таки дуже страшно залишати його одного, навіть коли він спить. А адже треба і домашні справи потихеньку робити… Але не покладеш ж маленьку людину спати на кухні? Що ж робити?
Цю проблему можна досить просто вирішити. І це вирішення називається «Радіо няня». Отже, що таке радіоняня?
Це невеликий електронний прилад, що складається з двох блоків: «дитячого» та «батьківського». За зовнішнім виглядом радіоняня нагадують іграшкову рацію. Дитячий блок встановлюється поруч з ліжечком маляти, він вловлює всі шуми і шерехи і передає їх на батьківський блок радіоняні, що дозволяє мамі і татові чути все, що відбувається з їх дитиною.
Як правило, обидва блоки працюють від акумуляторів або батарей. В залежності від комплектації.
Важливим критерієм вибору радіоняні є радіус дії. Однак не забувайте, що «250 метрів», зазначені в технічних характеристиках, – це радіус дії на відкритому просторі, де немає стін і перешкод. Ще важливий момент: якщо у ваших сусідів є своя радіоняня, то ви часом ризикуєте замість плачу свого малюка почути плач сусідського малюка. Але при використанні якісних моделей такого не повинно статися.
Точно одне: радіо няня потрібна батькам – їм не доведеться щохвилини заглядати в кімнату дитини і здригатися від будь-якого звуку, побоюючись, що малюк прокинувся, плаче і відчуває себе самотнім.