Все про дезінфекцію прокатного товару.

Що в першу чергу сьогодні турбує батьків – це безпека та здоров’я їх малюка. І в цьому ми можемо вам допомогти. Оскільки вся наша продукція прокату дитячих товарів «ВІПДІТИ» є абсолютно безпечною і гіпоалергенними.

Ми піклуємося про чистоту та дезінфекції нашої продукції, для того, щоб мама і малюк були здорові, щасливі і спокійні.

Всі наші товари проходять двоступеневу систему очищення.

Ще один важливий факт – беручи товар в прокаті іграшок і дитячих товарів «ВІПДІТИ» ви не почуєте сторонніх запахів, так, як засіб для експрес очищення поверхонь ТМ A.Sept дозволяє швидко очистити поверхню і продезінфікувати її. Також засіб вбиває мікроби і віруси, нейтралізує неприємні запахи на поверхні, дозволяє запобігти розмноженню бактерій і вірусів.

Після обробки розчином, ми приступаємо до другого етапу дезінфекції – опроміненню медичної бактерицидною (кварцовою) лампою, що є джерелом ультрафіолетового випромінювання. Яка сертифікована в Україні (Сертифіковане УкрСЕПРО, Сертифіковане ОС «ПРОМСТАНДАРТ», Затверджено МОЗ України, Схвалене Висновком СЕС). Ця лампа вбиває віруси, бактерії, мікроби, цвіль, грибки, дріжджі, спори та інші інфекційні мікроорганізми. Знищує всі види вірусів грипу. Під впливом ультрафіолету руйнується структура молекул ДНК мікроорганізмів і ви отримуєте абсолютно стерильну іграшку, яку, ваш малюк абсолютно безпечно може навіть «спробувати на зубок», адже дезінфекції продукції прокату іграшок і дитячих товарів «VIPDITU»завжди відводитися перше місце.