Умови прокату

Умови прокату дитячих товарів “VIP ДІТИ”: 

Замовлення товару на прокат здійснюється у будь який день тижня, тобто без вихідних з 9.00 до 20.00.

Усі питання ми можемо обговорити з вами за контактними телефонами та електронною поштою vipditu@vipditu.com.

Для отримання обраного вами прокатного товару необхідно заключити Договір, який оформляється на основі паспорта з відміткою про прописку (водійські права, студентський для оформлення договору НЕ ПІДХОДЯТЬ! ).

При отриманні обраного товару Ви самостійно перевіряєте його робочий стан а також комплектацію. Наші товари проходять детальну перевірку а також гігієнічну обробку перед здачею у прокат. При здачі товару підписується договір з орендодавцем а також акт прийомки-передачі з подетальним описом товару.

Оплата за надання послуг прокату здійснюється готівкою відразу після підписання договору, акту та передачі товару. Сума прокату щомісячно вираховується з суми застави. Усі суми зазначено у договорі.

Самовивіз. Доставка за попередньою домовленістю.

Шановні клієнти! Ставтесь бережно до прокатних речей!

Не годувати дітей у заколисуючих та ігрових центрах, шезлонгах. Повернути майно орендодавцю без несправностей, пошкоджень зовнішніх поверхонь, у чистому стані, за забруднене майно при остаточному розрахунку сторін на орендаря накладається штраф в розмірі 30 % від вартості прокату на місяць.

У випадку поломки самостійно не ремонтувати, а повідомити орендаря!!!

Прокатні речі брудними-НЕ ПРИЙМАЮТЬСЯ

Всі наші товари проходять ретельний огляд і гігієнічну чистку, перш ніж допускаються до прокату! Детальніше про ДЕЗІНФЕКЦІЇ ПРОКАТНОГО ТОВАРУ можна прочитати тут!

Прокат дитячих товарів “Віп Діти” https://vipditu.com

e-mail: vipditu@vipditu.com