Розвиваючий килимок – з якого віку?

Як тільки у сім’ї народжується малюк,батьки одразу ж стараються забезпечити його всім необхідним. Все що є на полицях дитячих магазинів, а там багато всього, помалу переміщається у ваш дім. Але батьки часто не задумуються потрібні їм ті речі чи ні, чи будуть вони приносити користь малюку чи просто припадати пилом. Однією з таких розрекламованих речей є дитячий розвиваючий килимок. Для чого ж він потрібен? Давайте розберемось з вами у цьому питанні і який краще килимок обрати?

Багато батьків скептично ставляться до такого виду забавки для дітей, але однозначно такий килимок є потрібним. Завдяки розвиваючому килимку, ваш малюк з самого народження з цікавістю пізнає світ, знайомиться з кольорами, адже килимки завжди дуже яскраві, розвиває дрібну моторику рук, ну і дитинці просто цікаво бавитись та роздивлятись яскраві малюночки.

Отже, ми переконалися, що така річ, як розвиваючий килимок, нашій дитині все-таки потрібна. Тепер саме час дізнатися, який з розвиваючих килимків краще і з якого віку можна використовувати кожний з них. За великим рахунком, килимки різних торгових марок не дуже-то й відрізняються по своїй функціональності один від одного. В основному всі вони мають стандартний набір іграшок. Різними можуть бути кольору, картинки і форма самого килимка: є квадратні, прямокутні, овальні, круглі або виконані у вигляді якоїсь тваринки килимки.

Розвиваючий килимок з бортиками хороший для самих маленьких діток. Бортики створюють відчуття затишку та захищеності у малюка. Його рекомендують використовувати, починаючи практично з самого народження. Але після того, як малюк підросте і навчиться повзати, бортики вже не будуть потрібні і їх можна опустити.

Двосторонній розвиваючий килимок підійде для діток старших, які вже активно досліджують навколишній простір, і може бути цікавий дитині до двох років. Він не має дуг, а розмір його являє собою квадрат 2х2м. З допомогою такого килимка дитина зможе вивчати основні кольори і навіть цифри і букви.

Тож бачимо, що такий килимок є корисним для вашої дитини, але якщо він сподобався вам, не означає що дитина також буде в захваті, тому перш ніж купувати, спробуйте взяти на прокат та подивитись на реакцію свого малюка.